Naše služby

Kompletní vyšetření chrupu a Prevence

Tady to začíná, na vstupní prohlídce provádíme klinické vyšetření s mikroskopickou přesností, včetně kompletních rentgenových snímků.

Na základě výsledků vstupní prohlídky Vám vypracujeme léčebný a rozpočtový plán a detailně Vám vše vysvětlíme. Zákroky si můžete rozložit v čase tak, jak vám to vyhovuje

Mikroskopická endodoncie a ošetření zubního kazu

Endodontické ošetření neboli ošetření kanálků provádíme za použité operačního mikroskopu Zeiss OPMI pico, které nám umožní provádět ošetření a vysokou přesností.

Estetické bílé výplně provádíme za použité renomované kompozitní materiály. Komfort a bezbolestivost ošetření je samozřejmost.

Korunky a můstky – CAD/CAM technologie

Špičkový systém CEREC nám umožňuje zhotovit fixní keramické náhrady v jedné návštěvě. Ať se jedná o fixní korunku, můstek nebo estetickou fazetu, náhradu Vám zhotovíme na počkání.

Zubní implantáty a chirurgie

Ke preparaci kosti a následně zavedení implantátů, ale i k dalším zákrokům jakož to augmentaci kosti pomocí kostních augmentátů, nebo extrakce zubů moudrosti, používáme špičkovou chirurgickou jednotku IMPLANT CENTER 2, která nám umožňuje provádět různé chirurgické zákroky vysoce efektivně, šetrně a mini-invazivně.

Používáme Německé a Švýcarské implantační systémy. Komfort, bezbolestivost a post-operační péče je samozřejmost.

Dentální Hygiena

Čištění zubů je hygienický návyk, jehož správné a pravidelné provádění je snadným návodem k udržení orálního zdraví. Zuby si jistě čistíme, dost možná i pravidelně. Technika provedení nebude ale většinou asi úplně správná a tudíž účinná.

Už Vám nic nebrání se objednat a nechat se odborníkem vyšetřit a zjistit, jak na tom opravdu jste.

CBCT Vyšetření

Jedná se o Zobrazovací rentgenologické vyšetření, které zachycuje zvolený objem tkání ve všech rovinách a umožňuje tak získat prostorový – 3D přehled a diagnostické informace z nich.

Užívá se především u chirurgické extrakce zubů moudrosti za účelem vyvarování možných komplikace a při diagnostice a naplánování zubních implantátů, zároveň i při složitějšího ošetření kořenových kanálků.

Napište nám on-line