Naše služby

Kompletní vyšetření chrupu a Prevence

Tady to začíná, na vstupní prohlídce provádíme klinické vyšetření s mikroskopickou přesností, včetně kompletních rentgenových snímků.

Na základě výsledků vstupní prohlídky Vám vypracujeme léčebný a rozpočtový plán a detailně Vám vše vysvětlíme. Zákroky si můžete rozložit v čase tak, jak vám to vyhovuje

Mikroskopická endodoncie a ošetření zubního kazu

Endodontické ošetření neboli ošetření kanálků provádíme za použité operačního mikroskopu Zeiss OPMI pico, které nám umožní provádět ošetření a vysokou přesností.

Estetické bílé výplně provádíme za použité renomované kompozitní materiály.
Komfort a bezbolestivost ošetření je samozřejmost.

Korunky a můstky – CAD/CAM technologie

Špičkový systém CEREC nám umožňuje zhotovit fixní keramické náhradyjedné návštěvě. Ať se jedná o fixní korunku, můstek nebo estetickou fazetu, náhradu Vám zhotovíme na počkání.

Zubní implantáty a chirurgie

Ke preparaci kosti a následně zavedení implantátů, ale i k dalším zákrokům jakož to augmentaci kosti pomocí kostních augmentátů, nebo extrakce zubů moudrosti, používáme špičkovou chirurgickou jednotku IMPLANT CENTER 2, která nám umožňuje provádět různé chirurgické zákroky vysoce efektivně, šetrně a mini-invazivně.

Používáme Německé a Švýcarské implantační systémy.
Komfort, bezbolestivost a post-operační péče je samozřejmost.

Dentální Hygiena

Čištění zubů je hygienický návyk, jehož správné a pravidelné provádění je snadným návodem k udržení orálního zdraví. Zuby si jistě čistíme, dost možná i pravidelně. Technika provedení nebude ale většinou asi úplně správná a tudíž účinná.

Už Vám nic nebrání se objednat a nechat se odborníkem vyšetřit a zjistit, jak na tom opravdu jste.

Zavolejte nám do ordinace a objednejte se!

Telefonní číslo: +420 778 299 992